PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Pirkinys Lietuvoje siunčiamas per kurjerių tarnybą. Siuntos dažniausiai yra pristatomos tarp 08:00 ir 18:00 val. Būtina nurodyti Gavėjo vardą, pavardę, tikslų adresą ir telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir sutarti dėl patogaus pristatymo laiko.
 • Visi užsakymai Lietuvoje gauti iki 13:00 val. (GMT +3:00), bus išsiųsti tą pačią darbo dieną. Užsakymo gavimo laiku yra laikomas laikas, kai pilnas apmokėjimas yra įskaitytas į Pardavėjo banko sąskaitą.
 • Jei užsakymas yra atliktas po 13:00 val., jis bus išsiųstas vėliausiai kitą darbo dieną (nuo pirmadienio iki penktadienio).
 • Užsakymai, atlikti savaitgalį, bus išsiųsti pirmadienį.
 • Dažniausiai siunta Klientą pasiekti turi jau kitą darbo dieną po išsiuntimo (pvz.: jei pirkinys yra išsiunčiamas antradienį, tai Klientą pasiekia jau trečiadienį). Mažesnių miestų gyventojams pristatymas gali užtrukti iki dviejų darbo dienų. Tačiau pardavėjas neprisiima atsakomybės ir neatsako už trečiųjų asmenų vykdomo pristatymo terminą.
 • Jeigu prekės Klientas negauna ir kurjeris grąžina ją atgal dėl klaidingai nurodyto adreso, papildomas siuntimo išlaidas padengti turės Klientas. Prekės kaina bus perskaičiuojama iškart, kai ji bus grąžinta UAB ferbui. Su Klientu bus nedelsiant susisiekta ir apie tai informuota.
 • Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytus juvelyrikos dirbinius siunčiame ir į užsienį. Pristatymo laikas bei kaina užsienyje priklauso nuo šalies ar regiono.
 • UAB FERBUI apdraudžia kiekvieną siuntinį iki tol, kol jis bus pristatytas Kliento nurodytu adresu. Atsiimant siuntinį reikės pasirašyti, kad siunta pasiekė Jus sėkmingai. Nuo tuo momento atsakomybę už pirkinį tenka Jums. Jeigu pirkinio gavėjas bus kitas asmuo, o ne Jūs (pvz. dovanos atveju), tai tokio gavėjo parašas bus taip pat laikomas atsiėmimo patvirtinimu ir atsakomybės perėjimu.
 • Visi juvelyrikos dirbiniai pristatomi originaliose ir solidžiose pakuotėse – mūsų kurtose ir specialiai  pagamintose dėžutėse bei dovanų maišeliuose.
 • Jei turite ypatingų pageidavimų ar klausimų, paskambinkite mums +370 600 22700 arba parašykite info@ferbui.com

          Norite, kad kartu su juvelyrine dovana įteiktumėme ir gėlių?! Mes galime, svarbu žinoti Jūsų norus.

PAKUOTĖ

 • Visi mūsų juvelyrikos dirbiniai pristatomi originaliose ir solidžiose pakuotėse – mūsų kurtose ir specialiai  pagamintose dėžutėse bei dovanų maišeliuose.
 • Kiekvienas juvelyrinis dirbinys turi savo pasą, kuriame pateikiama visa informaciją apie įsigyjamą papuošalą – pavadinimas, svoris, medžiagos, įsigyjimo data. Juvelyrikos pasas suteikia galimybę kartą per metus nemokamai atnaujinti jame nurodytą juvelyrikos dirbinį, t.y. nuvalyti nešvarumus, nupoliruoti ar numatinti paviršių, patikrinti akmenukų laikymosi tvirtumą ir esant poreikiui juos įtvirtinti.

         Išskirtinis mūsų dėmesys net detalėms.

APMOKĖJIMAS

UAB FERBUI

Įm. kodas: 305254176

Adresas: Baltijos g. 59 – 1, Kaunas
A/S: LT614010051005119055

Mes lankstūs. Net ir apmokėjimo klausimais.

GARANTIJOS IR APTARNAVIMAS

 • Visi juvelyriniai dirbiniai, kuriami, gaminami bei parduodami mūsų Juvelyrikos namuose, atitinka tarptautinius bei Lietuvos prabavimo rūmų nustatytus kokybės standartus.
 • Visi juvelyriniai dirbiniai, parduodami UAB FERBUI salone bei internetinėje parduotuvėje www.ferbui.com, yra pažymėti teisės aktų reikalavimus atitinkančiais kokybės ženklais: prabomis, brangakmenių sertifikatais, atsakomybės ženklais.
 • Visų  gaminamų juvelyrinių dirbinių su brangakmeniais ar pusbrangiais akmenimis akmenukų statymo kokybė prieš atiduodant Klientui patikrinama specialia įranga, kas užtikrina, kad gaminiai Klientui atiduodami tik su kokybiškai inkrustuotais akmenimis.

JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ PRIEŽIŪRA

 

 • Papuošalus geriausia laikyti specialiose juvelyrinių dirbinių dėžutėse, atskirtus vienus nuo kitų, kad atskirų papuošalų paviršiai vienas su kitu nesiliestų ir būtų išvengta braižymosi.
 • Nedėvimi papuošalai, ypač pagaminti iš sidabro, gali keisti savo spalvą ir oksiduotis (tamsėti, juoduoti). Jokiu būdu nevalykite jų dantų pasta ar kitomis buitinėmis priemonėmis. Juos reikia atsargiai nuvalyti minkštu medvilniniu audiniu arba specialiomis sidabrui ir auksui skirtomis blizginimo servetėlėmis. Toks valymas nepadės pašalinti įbrėžimų, bet padės atgauti pirminę papuošalo spalvą ir suteiks blizgesio. Atkreipiame dėmesį, kad toks valymo būdas netinka, jei juvelyrinis dirbinys yra specialiai oksiduotas, dengtas rodžiu ar auksuotas, tuomet valymą geriau patikėti juvelyrui, nes galite nutrinti specialiai paruoštą paviršių.
 • Kenksminga laikyti papuošalus, ypač pagamintus iš sidabro, vonios kambaryje ar kitose drėgnose patalpose, nes drėgmė skatina oksidaciją.
 • Geriausia nusiimti žiedus ypač su brangakmeniais, kai naudojate muilą, šampūną, kremą ar kitas kosmetines priemones, nes akmenys praranda blizgesį, kaupiasi nešvarumai.
 • Patartina papuošalus nusiimti atliekant buities darbus, nes cheminės medžiagos gali neigiamai paveikti juvelyrinių dirbinių paviršių, skatinti oksidaciją. Ypač saugokite perlus, nes jie praranda žvilgesį nuo stiprios koncentracijos cheminių medžiagų.
 • Patartina juvelyrinių dirbinių nedėvėti:
  • paplūdimyje, nes smėlis braižo paviršių, druska kenkia, o šaltas vanduo daro įtaką piršto dydžiui ir jam sumažėjus galite pamesti žiedą;
  • pirtyje, nes staigūs temperatūrų pokyčiai gali pakenkti ne tik papuošalui (pvz. perlas gali tapti rudas), bet ir Jums – įkaitęs auskarų, grandinėlių ir kitų papuošalų metalas gali nudeginti;
  • baseine, nes išvengsite ne tik pametimo rizikos, bet ir patausosite patį juvelyrinį dirbinį, kuriam gali pakenkti chloras bei drėgna aplinka;
  • mineralinėse voniose ar kitų SPA procedūrų metu. Ypač venkite dėvėti papuošalus su perlais, nes perlui kenkia druskų prisotintas vanduo ir jis gali prarasti žvilgesį.
 • Visus juvelyrinius dirbinius reikia saugoti nuo smūgių, ypač papuošalus su brangakmeniais. Patartina vengti bet kokio sąlyčio su kietais paviršiais.
 • Lengvi, liauni, pūsti, ažūriniai dirbiniai neturi būti dėvimi ten, kur dėl neatsargumo galėtų būti paveikti mechaniškai. Nedidelis mechaninis poveikis gali deformuoti, sulaužyti ar kitaip jį sugadinti.
 • Patartina juvelyrinius dirbinius periodiškai atnaujinti pas juvelyrą, t.y. profesionaliai išvalyti, nupoliruoti, patikrinti akmenukų laikymąsi ir pan.

GRĄŽINIMAS

 

 • Įsigiję prekę parduotuvėje   arba el. parduotuvėje www.ferbui.com nedelsiant patikrinkite jos kokybę ir įsitikinkite, kad prekė neturi defektų. Nustatę prekės trūkumų nedelsdami, per įmanomai trumpiausią laiką kreipkitės į Pardavėją. Netinkamos kokybės prekę galite pakeisti arba grąžinti prieš tai informavus el. paštu info@ferbui.com Prekė gali būti nepriimama arba nekeičiama, jeigu per protingą laiką nuo to, kai pastebėjote ar turėjote pastebėti prekės defektą, apie tai nepranešėte Pardavėjui ir nenurodėte, kokių reikalavimų prekė neatitinka. Prekę būtina pristatyti arba išsiųsti registruotu paštu/per kurjerių tarnybą adresu rudaminos g 1a /1, Kaunas. Siuntimo išlaidas apmokėsime mes.
 • Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintų „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 10.1.7.12. punktu, kokybiški juvelyriniai dirbiniai yra nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus atvejus, kai pardavėjas sutinka priimti ar pakeisti prekes. Ši taisyklė galioja lokaliuose Juvelyrikos  salonuose.
 • Remiantis ES internetinės prekybos taisyklėmis, Klientas, juvelyrikos dirbinį įsigijęs el. parduotuvėje www.ferbui.com, turi teisę per 14 darbo dienų grąžinti prekę dėl bet kokios priežasties. Klientas privalo ją pristatyti arba išsiųsti registruotu paštu/per kurjerių tarnybą adresu Rudaminos 1a/1 Kaunas,  prieš tai informavus el. paštu info@ferbui.com. Tokiu atveju Prekės siuntimo išlaidas apmoka Klientas.
 • El. parduotuvėję įsigyta grąžinama kokybiška prekė privalo būti originaliame, tvarkingame įpakavime su grąžinamai prekei priklausančiu Juvelyrikos dirbinio pasu, pritvirtintais kokybės sertifikatais/etiketėmis, būti nedėvėta, nepraradusi prekinės išvaizdos bei neturėti mechaninių pažeidimų žymių, atsiradusių dėl Kliento kaltės.
 • UAB FERBUI, turi teisę prekės nepriimti atgal ir pinigų negrąžinti, jei kokybiškos prekės pakuotė ir / ar kokybės sertifikatai/etiketės yra pažeistos arba yra matomos prekės dėvėjimo žymės. Tokiu atveju Klientas turi teisę prekę atsiimti atgal.
 • Kartu su preke Klientas privalo pateikti raštišką prašymą, kuriame turi būti nurodyta grąžinimo priežastis ir Kliento banko sąskaitos numeris pinigų grąžinimui atlikti. Pasirašytas prašymas taip pat gali būti atsiųstas skanuotas elektroniniu paštu info@ferbui.com.
 • Siuntą aukščiau nurodytu adresu prašome siųsti registruotu paštu arba naudojant kurjerių paslaugas su įteikimu gavėjui. Būtina išsaugoti siuntos registracijos numerį.
 • Iki to momento, kai grąžinama prekė pasieks UAB FERBUI , ji yra Kliento nuosavybė ir atsakomybė, todėl grąžindamas prekę Klientas turi įsitikinti, ar tinkamai ją supakavo, ar siuntimo metu ji nebus pažeista.
 • Gavus grąžinamą prekę, jeigu yra visos pinigų grąžinimo sąlygos, pinigai Klientui grąžinami per 15 darbo dienų į raštiškame prašyme nurodytą sąskaitą.
 • UAB FERBUI pasilieka teisę vartotojų grąžintas prekes, kurios buvo įsigytos el. parduotuvėje www.ferbui.com, patikrinti Lietuvos Prabavimo rūmuose, kad būtų įsitikinta, ar prekė yra grąžinta tokia, kokia buvo išsiųsta. Tai ypač galioja perkant prekes su briliantais. Tik gavus analizės rezultatus UAB FERBUI grąžins pinigus. Tai gali užtrukti iki 14 darbo dienų.
 • Remiantis ES internetinės prekybos taisyklėmis, Klientas neturi teisės grąžinti el.parduotuvėje www.ferbui.com įsigytos kokybiškos prekės, kuri buvo užsakyta specialiai Klientui (nebuvo sandėlyje ir tai nurodoma prieš įsigyjant), nebent Šalys susitartų kitaip.
 • Individualiai užsakant prekes iš el.parduotuvės www.ferbui.com (kai prekių nėra sandėlyje ir ji užsakoma ir/ar gaminama specialiai Klientui) grąžinimas galimas tik tada, jei prekė yra nekokybiška. Siuntimo atgal išlaidas apmoka UAB FERBUI.
 • Jeigu prekės Klientas negauna ir siuntimo kompanija grąžina ją atgal dėl klaidingai nurodyto adreso, papildomas siuntimo išlaidas padengti turės Klientas. Prekės kaina bus perskaičiuojama iškart, kai ji bus grąžinta UAB Ferbui. Su Klientu bus nedelsiant susisiekta ir apie tai informuota.Kilus klausimams dėl gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamasi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir/ar „Lietuvos Prabavimo Rūmus“, galinčius konsultuoti, ar pretenzija yra pagrįsta.

           Tikime, kad visuomet galima rasti abiems pusėms palankų sprendimą.

 

LOMBARDAS

 1. Lombardas teikia asmenims bei imonems ,paskolas už įkeistus brangiųjų metalų dirbinius, bei automobilis ,sunkvezymius statybine technika.
 2. Paskola suteikiama vienam mėnesiui. Sumokėjus palūkanas, paskola galima pratęsti.
 3. Palūkanos priklauso nuo paskolos sumos dydžio.
 4. Įkeitimo metu išduodama paskola už įkeistą turtą, turi būti ne didesnė, kaip 80% nuo įkainavimo sumos.
 5. Lombardas įkeistą turtą, gražina tik tuomet, kai visiškai padengiamos Lombardui priklausančios įmokos.
 6. Paskolų procentai nustatomi mėnesiniai.
 7. Nustatytu laiku nepadengus paskolos, išduotos įkeitus turtą arba jos nepratęsus, Lombardas dar privalo 30 dienų. Jeigu ir šiam terminui praėjus Klientas neatsiskaito, Lombardas įkeistą turtą parduoda.
 8. Lombardas, praradęs saugomą arba įkeistą turtą, gražina savininkui jo vertę pagal įkainavimą, nurodytą įkeitimo biliete, atskaičius išlaidas ir palūkanas.
 9. Atiduotas į lombardą įkeistas turtas, be savininko sutikimo, gali būti paimtas tik įstatymo nustatyta tvarka.
 10. Kilusius tarp Lombardo ir Kliento ginčus sprendžia teismas.
 11. Užstatai priimami iš ne jaunesnių, kaip 18 metų asmenų, pateikus pasą arba kitą dokumentą su asmens kodu.
 12. Klientui mirus, turtas gražinamas tik pagal notarinės kontoros paveldėjimo liudijimą, paveldėtojui.
 13. Pametus paskolos bilietą, nedelsiant pranešti Lombardui. 
 14. Išperkant turtą, Klientas pateikia pasą ir paskolos bilietą.